DITD12V80W - 80W 12V Omnidrive Dimmabl
Diode Led
Catalog Number
DITD12V80W
Manufacturer
Diode Led
Manufacturer's Part Number
DI-TD-12V-80W
Description
80W 12V Omnidrive Dimmabl
12V Omnidrive Electric Dimmable Driver - 80W
Slang Terms
Suggest a New Term
Categories
Enhanced Commodity Codes - Lighting Mark as Incorrect
Suggest a New Category
Classification
Dimming Ballasts
UNSPSC
N/A
UPC/GTIN
848333002724 / 00848333002724
Weight per unit
2.2 (lbs/each)
Stock Availability
Local Store
Find nearby stock
All Stores
4
Resources
Images
DITD12V80W - Small Image
DITD12V80W - Large Image
Suggest Substitute Item
  Edit Mode: Please login to suggest improvements for this item. Close
Total availability: 4
Location search:
Distribution Centers
Location Stock Available
Austin RDC
1 View Store
San Antonio RDC
2 View Store
A-L
Location Stock Available
M-Z
New Braunfels
1 View Store
These alternate items can be purchased instead of DITD12V80W.
Jump To:
Similar Items
Similar items are close alternatives to DITD12V80W, though they may not be 100% alike.
24V DC 48-80W Dim. Driver W Jbox, 100-130VAC In, Cetlus, Dim, FWD/Rev/Elv PHS, W...